oferta


Nasza specjalność to fotografia wnętrz oraz fotografia kulinarna.

W Ayuko Studio każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o wszystkie szczegóły na każdym etapie produkcji. Od wielu lat zajmujemy się serwisem kreatywnym i całym zespołem pracujemy nad dostarczaniem treści o jak najwyższej jakości.
Zajmujemy się całościową produkcją sesji zdjęciowych i filmów. Od stworzenia koncepcji i przygotowania scenografii, wykonania sesji zdjęciowej bądź filmu, po finalną postprodukcję.
Nasze studio zostało założone z myślą o klientach, którzy chcą, aby treść wizualna reprezentująca ich markę była piękna i niepowtarzalna.


Korzystając z doświadczenia zdobytego podczas pracy z prestiżowymi światowymi markami, w wydawnictwach oraz agencjach reklamowych, tworzymy treści wizualne dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Współpracujemy z wydawnictwami i magazynami wnętrzarskimi, architektami, restauracjami, kucharzami oraz agencjami reklamowymi. Nasze sesje zdjęciowe regularnie pojawiają się w publikacjach zarówno drukowanych jak i online, między innymi w Elle Decoration, Dom i Wnętrze.

Nasza specjalność to fotografia wnętrz i architektury. Na potrzeby sesji wnętrze możemy również odpowiednio wystylizować, dobrać do niego odpowiednie dodatki i rekwizyty, tak aby jak najlepiej prezentowało się w kadrze.
Wykonujemy również sesje jedzenia – zdjęcia potraw, napojów i zdjęcia produktowe. Również te produkcje jesteśmy w stanie przygotować całościowo – od konceptu, poprzez stylizację i produkcję, aż do finalnego produktu w postaci zdjęć lub materiału filmowego.


Cechami, które nas wyróżniają, są:

– profesjonalne stylizacje

-dokładność postprodukcji

– dbałość o idealne oddanie szczegółów i kolorystyki wnętrz i potraw

– indywidualne podejście do klienta, bo liczy się jakość, a nie ilość