fotografia kulinarna

Naszą specjalnością jest również fotografia kulinarna. Oferujemy zdjęcia pojedynczych potraw, a także całego menu na potrzeby restauracji, domów weselnych, firm cateringowych, hoteli, kawiarni i barów. Wykonujemy zdjęcia jedzenia, zdjęcia napojów, zdjęcia przedstawiające proces gotowania, tzw. fotografie – „krok po kroku”. Oferujemy także wykonanie profesjonalnych packshot’ów produktów spożywczych, przypraw, alkoholi, jak i dekoracji kuchennych.

Współpracujemy ze znanymi kucharzami i lokalami gastronomicznymi, wykonujemy zdjęcia do książek kucharskich, zdjęcia na blogi kulinarne i zdjęcia do magazynów kulinarnych.

By pokazać najwyższą jakość potraw, każde zdjęcie poddane jest stylizacji, zgodnie z profilem klienta i jego oczekiwaniami. Odpowiadamy bezpośrednio na brief, lub proponujemy autorskie rozwiązania bazujące na naszym doświadczeniu i aktualnych trendach.

fotografia kulinarna warszawa - fotografia kulinarna - zdjęcia jedzenia - fotografia menu - fotograf jedzenia warszawa
Dlaczego my: O nas:
W fotografii kulinarnej najważniejsza jest estetyka. Danie przedstawione w zły sposób może zupełnie zniechęcić do konsumpcji, dlatego istotna jest także aranżacja potrawy na talerzu.

Elementy potraw i dekoracje wybieramy tak, by jak najlepiej zaprezentować ich wygląd, oraz wizualnie odzwierciedlić ich smak i aromat.Indywidualnie dobieramy kolorystykę kompozycji, tła, rekwizyty i odpowiednie oświetlenie.

Zdjęcia jedzenia, zdjęcia menu i zdjęcia napojów to ciężkie, ale bardzo przyjemne wyzwanie.Dbamy o to, by nasze projekty były zgodne z obowiązującą modą i jak najlepiej wpisywały się w klimat danego produktu. Wykonujemy zdjęcia dla restauracji, firm cateringowych, hoteli, barów i kawiarni.

Nasze zdjęcia robimy ze smakiem i wyczuciem, zachowując przy tym bardzo wysoki poziom techniczny. Dzięki temu, każda z wykonanych przez nas fotografii będzie idealnie prezentować się w druku.Stylizacje przygotowujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta, lub osobiście doradzamy najlepsze rozwiązania.

Każda potrawa i każdy napój potrzebuje indywidualnej stylizacji, dlatego w ofercie posiadamy także usługę profesjonalnego przygotowania scenografii i rekwizytów, które uwydatnią fotografowane obiekty i pokażą ich najmocniejsze strony.

Skupiamy się na detalach. Bierzemy pod uwagę fakturę, kolorystykę i rodzaj kuchni, z której pochodzi napój, bądź danie.Dużą część naszych sesji zdjęciowych stanowi fotografia kulinarna.