fotografia wnętrz

intro:

Nasza specjalność to fotografia wnętrz i fotografia architektury. Do wszystkich projektów podchodzimy kompleksowo, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad ich efektami. Każda sesja zdjęciowa składa się z przygotowania pomieszczenia, jego stylizacji, wyboru oświetlenia, wyselekcjonowania najlepszych kadrów oraz kompletnej postprodukcji zdjęć (obróbka graficzna).
Mamy bogate doświadczenie w robieniu zdjęć mieszkań, domów, apartamentów i powierzchni komercyjnych takich jak biura, sklepy, butki modowe i showroom’y. 

dlaczego my:

Fotografia wnętrz to nie tylko dobry sprzęt, to także kompozycja i stylizacja wnętrz. Każda sesja zdjęciowa realizowana jest w taki sposób, by pokazywała wszystkie zalety i detale fotografowanej przestrzeni. Współpracująć z architektami i dekoratorami wnętrz tworzymy profesjonalne sesje zdjęciowe, oddające nie tylko klimat i założenia projektów, ale także pokazujące styl życia i zainteresowania ludzi w nich mieszkających. Nasze sesje można znaleźć w takich magazynach jak Elle Decoration, Dom i Wnętrze, Cztery Kąty, Świat Wnętrz, Wnętrze i Ogród, Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów, czasopismach wydawnictwa Agora, Burda Media oraz na portalach branżowych m.in. na stronie Dom z pomysłem.pl i Wrząca Kuchnia.pl czy Apetyczne Wnętrze.

o nas:

Wiemy jak ważne są detale, dlatego to na nich skupiamy dużą uwagę. Podczas przygotowywania stylizacji oraz wykonywania sesji zawsze skonsultowany z klientem jej kierunek oraz klimat, gdyż zgodne z załozeniami archtektonicznymi i sytlistycznymi pokazanie danego projektu jest dla nas kluczowe.
Wykonujemy nie tylko zdjęcia wnętrz prytwanych; w naszym portfolio znaleźć można także zdjęcia restauracji, zdjęcia hoteli, zdjęcia sklepów, zdjęcia lokali użytkowych oraz sesje powierzchni komercyjnych.
Skupiamy się na uwydatnieniu zalet budynków i wnętrz. Pokazywaniu tego, co na pierwszy rzut oka może umknąć odbiorcy, jednak zamknięte w kadrze pozostanie w jego pamięci.