sesja mebli dla pracowni a+a / pokoje dziecięce warszawa

Pierwszy z nich – pokój chłopca – utrzymany jest w chłodnej, szarej kolorystyce, z dominującą bielą oraz ciepłymi akcentami drewna. Unikatowa, drewniana kompozycja umiejscowiona na ścianie nad biurkiem stała się najciekawszym elementem tego wnętrza. Pokój jest bardzo praktyczny, znajduje się w nim wiele miejsc do przechowywania rzeczy, co jest ogromną zaletą dziecięcego pokoju. Szafki złożone z wielu białych kubików idealnie wpisują się w nowoczesny i minimalistyczny charakter pokoju. Interesująca grafika na ścianie, oszczędność w doborze mebli i dodatków oraz monochromatyczna kolorystyka sprawiają, że pokój jest funkcjonalny, wygodny i idealnie pełni rolę wnętrza przeznaczonego do nauki i odpoczynku, w nieprzesłodzonym, chłopięcym stylu.
Kolejny projekt pracowni a+a to mało ustawny, podłużny pokój, w którym połączone ze sobą modułem łóżko, biurko i niskie szafki ustawiono w kształcie litery U, dzięki temu zaoszczędzono więcej przestrzeni. Narożna szafa z lustrzanymi drzwiami optycznie powiększa pomieszczenie. Dominują stonowane kolory, a wyróżniającym się, kolorowym akcentem stał się ciekawy, miękki moduł zagłówka nad łóżkiem oraz turkusowy fotel oraz dodatki.
Sesje wnętrzarskie projektów pracowni a+a to również dziewczęcy pokój w stylu Alicji w Krainie Czarów. Charakterystyczne elementy tego pokoju to białe meble pokryte pastelowym wzorem w romby, niecodzienny stelaż łóżka pomalowany na mocny, żółty kolor, oraz szafa pokryta dużą fototapetą z podobiznami rysunkowych bohaterów wprost ze świata bajek. Jedna ze ścian pokryta została farbą tablicową, co jest świetnym rozwiązaniem w dziecięcym pokoju.
Motyw rombów pojawia się na ścianie kolejnego pokoju dwa dwóch dziewczynek. Ciekawym rozwiązaniem jest oszczędność miejsca poprzez ustawienie łóżeczka dziecięcego pod łóżkiem piętrowym starszego dziecka. Projekt opiera się na pastelowych, słodkich kolorach mebli i dodatków oraz zróżnicowanych wzorach tkanin. Całości dopełniają ciekawe lampy oraz piękne grafiki na ścianach stworzone przez Dekornik.