Zdjęcia lokali użytkowych Warszawa by Ayuko Studio dla concept store Pies czy Suka.

Zdjęcia lokali użytkowych concept store pies czy suka sklep z pasją dla ludzi kochających wyjątkowy design i potrafiących docenić sztukę.  Pies czy suka to concept store założony przez wyjątkowych ludzi, których artystyczne poglądy widać w awangardowym wnętrzu lokalu. To miejsce pełne pozytywnej energii, gdzie sztuka nowoczesna manifestuje swoją kreatywność i świeżość. Warszawa na chwilę zwalnia tu bieg. Wykonywanie sesji w takich miejscach od razu podładowuje akumulatory dobrymi wibracjami. Zdjęcia lokali użytkowych to bardziej skomplikowany proces, szczególnie biorąc pod uwagę wszechobecne towary. Na szczęście właściciele concept store Pies czy suka podeszli do tematu z polotem i humorem. Wszystkie designerskie gadżety, które dostępne są w sklepie, swobodnie zajmują przestrzeń na półkach, stołach i w gablotkach, byś mógł się im dokładnie przyjrzeć, jak na wystawie w galerii.

Całe wnętrze to mieszanka stylów i kolorów, ustawionych na surowej betonowej podłodze. To Warszawa w jej najlepszej odsłonie. Połączenie szarości z krzykliwymi dodatkami sprawia wrażenie, jakby klient wchodził do galerii sztuki nowoczesnej, a nie do restauracji. Figurki, obrazy, dodatki, gadżety, instalacje, to właśnie je możesz nabyć w Psie. Wszystko tu mówi innym językiem, stylem, kreską i techniką. Każda rzecz ma innego autora, a ten inne motywy i inspiracje. Mimo tego eklektyzmu całe wnętrze sprawia bardzo duże wrażenie. Człowiek traci tam poczucie czasu, zaczyna podziwiać zdjęcia i obrazy i zastanawiać się kto go stworzył i na jakiej koncepcji oparł swoje dzieło. Plusem kreatywnych lokali użytkowych jest to, że w miarę luźne rozmieszczenie produktów, pozwala klientowi zobaczyć produkt już w aranżacji. Nie jest to katalog i biała gablota, tylko żywa i funkcjonująca przestrzeń.

Unikatowe wnętrze, przepełnione nietuzinkową sztuką, to miejsce, gdzie doznania artystyczne wywołują potrzebę obcowania ze sztuką nawet w swoich czterech kątach. Biel ścian idealnie przełamana jest tu kolorowymi dodatkami, które same w sobie stają się dziełami sztuki. Funkcje użytkowe przenikają się z artystycznymi i na odwrót. Miejsce dla ludzi otwartych, pewnych siebie, wyjątkowych i znających się na sztuce. Twój czworonożny przyjaciel jest tam zawsze miło widziany, niezależnie od tego czy to pies czy suka. Cieszy nas, że Warszawa coraz bardziej otwiera się zarówno na sztukę, jak i zwierzęta!